Ambient

Ambient

niedziela, 3 lutego 2013

#35 kolczyki i wisior z koralików

W grudniu informowałam Was, za pośrednictwem tego bloga,o zgłębianiu przez mnie nowych technik tworzenia biżuterii. Przede wszystkim wkręciłam się w koraliki i wszystko co się da z nich zrobić, jednocześnie nie porzucając sutaszu.
Dzięki instrukcjom z internetu udało mi się stworzyć trójkątne kolczyki, wyplatane ściegiem peyote z koralików Toho Treasure Bronze i Matte Bronze. Bigle są w kolorze starej miedzi i kolczyki wraz z biglami mierzą 6 cm długości.Do kompletu dorobiłam z identycznych koralików Toho i powielając wzór - wisior, który na dole został wykończony koralikiem Fire Polish. Wisior mierzy 7 cm długości i został zawieszony na łańcuszku, w kolorze starej miedzi. Łańcuszek wraz z wisiorem mierzy 41 cm.


A tak oto prezentują się w komplecie kolczyki i wisior.


W związku z najnowszym wyzwaniem Kreatywnego Kufra, postanowiłam swoją pracę zgłosić do Wyzwania Motyw - Trójkąt.


6 komentarzy:

 1. jest genialny! życzę wygranej:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak piekny jest!! Mocna konkurencja:D:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za tak miłe komentarze i cieszę się, że dołączyłyście do moich obserwatorów :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny komplet. Prosty, a jednocześnie ma coś takiego w sobie... bardzo mi się podoba :) powodzenia w wyzwaniu. moim zdaniem faworyt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam cierpliwość, ja również robiłam podobny trójkącik i sporo mnie to kosztowało pracy. Komplecik piękny i gustowny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze raz dziękuję za miłe komentarze, a cierpliwości to ja akurat przy tych moich robótkach, na szczęście mam dużo.

  OdpowiedzUsuń