Ambient

Ambient

wtorek, 23 kwietnia 2013

# 44 bransoletka z kamieni naturlnych oplecionych koralikami (beading)

Po długiej zimie, spragniona wiosny, mam ciągle pomysły na kolorową biżuterię. Idealnie sprawdzają się do tego celu agaty, które można nabyć w wielu ciekawych i żywych kolorach.
Właśnie z agatów powstała poniżej prezentowana bransoletka. Wykorzystałam pięć kamieni w kolorach pomarańczowy, różowy, zielony, niebieski i fioletowy i każdy z osobna oplotłam koralikami Toho 11 w kolorze czarnym, wzorem peyote.
Obszyte kamienie zszyłam ze sobą, przyczepiłam zapięcie i tak powstała bransoletka, z której jestem bardzo zadowolona i która doskonale prezentuje się na ręce.
Zapraszam do oglądania zdjęć

3 komentarze:

 1. Piękna! taka surowa i elegancka :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. I absolutely love the pendant, and all of the gorgeous fashionista' styled clothing!! I deff had to become a member. I have a handcraft accessories/jewelry blog and would love to use your items as a blog! If your interested lemmi know and I'll email you all the info on the blog and how it works!! Also plz become a follower for my blog! Once you do that from that point on any blog you comment on you have a chance to win a prize from.
  Hope 2 c u around my blog,
  TTYL,
  Dana
  thefashionistaoftheweek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń